0

Home » Stille Levens BLAW Event » BLAW Event terugblik

Terugblik BLAW Event

12 oktober 2025

Op 12 oktober, tijdens Baby Loss Awareness Week, was het zo ver, ons eerste Event; voor ouders, voor Hartsvrienden. En wat mogen we terugkijken op een waardevolle middag! Een middag vol liefde en ruimte voor verdriet, met inspirerende lezingen van Johan Maes en Siets Bakker en prachtige muzikale bijdragen van Anja Dalhuisen & Ad Hofsink en Karin Bloemen.

Een middag met een gouden randje, in een zaal vol dappere ouders. Van verlies van nog maar zes weken geleden tot tien jaar geleden, alles ertussenin en zelfs nog verder terug. Het was bijzonder om te zien hoe ouders even helemaal met hun gevoel konden zijn, vragen konden stellen, elkaar konden ontmoeten met een lach en een traan. Samen maakten we ruimte voor verdriet én voor verbinding.

Na afloop ontvingen we deze mooie reacties:

‘Alleen al het samenzijn in een ruimte met lotgenoten voelde heel fijn.’

‘Hoe de omgeving omgaat met mijn verlies is aan de omgeving, ik doe het goed.’

‘Het voelde fijn om de naam hardop te noemen, mijn gevoel dit vaker gewoon te doen is gesterkt.’

‘Wat kan muziek ontzettend raken, prachtig.’

‘Ook voor mijzelf zorgen is belangrijk, daar mag ik ruimte voor maken.’

‘Deze dag nam alle drempels weg: er was direct verbinding omdat je weet dat je hetzelfde hartzeer deelt. Ook zonder woorden. Heel bijzonder en fijn.’

‘De rust, omdat het niet gek is wat je voelt na alles wat we hebben meegemaakt.’

Wij zijn dankbaar voor iedereen die er was. Voor de ouders die hun verhaal deelden — in woorden, in stilte, in aanwezigheid. En voor hen die in het hart en gedachten meekwamen.